For enquiries call us @ +91-9037519849

Q League

The biggest Quiz League in Kerala

School Edition Season 2

School Edition Season 2

Q collective is a team of Quiz Masters, who with their distinctive flairs, bring in diversity to the quizzing cultural map of the state of Kerala. We understand the inherent power of quizzing and its different facets ; to inform, to educate, to entertain, as a tool for soft skill training , to create social and general awareness and to invoke the basic curiosity in us all !

View

Points Table : Alappuzha
1 Matha Senior Secondary School, Thumpoly
Aleena V.K, Jewel Jisson, Anagha S. Binu
75
2 GMHSS, Ambalapuzha
Anoop Rajesh and Team
46
3 SDVEMHSS, Alappuzha
S. Ananthesivan, Thejas Jayan , Muhammed Jeseel
42
4 Matha Senior Secondary School, Thumpoly
Rishinath S. Kurup, Sachu Mathew Thomas, Devanarayanan H
38
5 Matha Senior Secondary School, Thumpoly
Nilofer P.T., Sreya Sabu, Sreeparvathy M.S
27
6 Bishop Moore Vidyapith, Cherthala
Gautam Krishna, Amina Anush and Kalyani Menon
12
6 Leo XIII English Medium Central School
Ahammed Yaseen, Anakha S, Anantha Krishnan S
12
6 Leo XIII English Medium Central School
Binu William, Neena Yesudas, S.M. Shaik Mahin
12
7 Jyothi Nikethan EMS
Kavya Biju, Abhinav S Menon
8
7 GDVHSS, Charamangalam
Ambadi V., Neeraj Krishna U, Sreejith K.S
8
Points Table : Ernakulam
1 Toc-H Public School
Ryan Joe, Noel Antony, Afthab Ahammed
61
2 Chinmaya Vidyalaya, Vaduthala
G. Krishnakanth, Adithya Anish Nai, Parvathy Venugopal
53
3 Vidyodaya School
Sraddha Rajeev, Lakshmi C.S, Navneeth M Kumar
45
4 Talent Public School, Njarakkal
Austin Lazar Paramel, Neo Joseph, Adwaith K.S
39
5 Bhavans Vidya Mandir, Elamakkara
Abhishek . P, Madhav Sankar, Amit Krishna V.S
30
6 Bhavans Vidya Mandir, Eroor
Sidharth Ranjit, Uday Paul George, Devika B
27
7 Naipunnya Public School
Christopher Joseph, Yusuf Qais, Siddharth Nair
24
8 Vidyodaya School, Thevakkal
Navaneetha Krishna VK, Neelanjana Arun Kumar, Nijil Joseph
12
8 Chinmaya Vidyalaya, Vaduthala
Anvay D souza, Rohith K, Anand Krishnan
12
9 Bhavan's Adarsha Vidyalaya
Dev Arun, V.V Vijay Krishnan, Adithya Narayana
6
Points Table : Idukki
1 St. Sebastian's High School,Thodupuzha
Athil Shaji, Aswin M Sabu, Alfid K Khader
75
2 De Paul Public School,Thodupuzha
Jolsna Jose, Malavika R Vylopilly, George Babu
42
3 Vimala Public School,Thodupuzha
Muhammed Shehan Shah, Gopu Girish , Adithya Krishna
41
4 Jairani Public School,Thodupuzha
Nevil Jeesan, Athul Krishna, Dilgith Raj
39
5 Jairani Public School,Thodupuzha
Fathima Saeedha KS,Sreelakshmi Baiju, Vishnu PG
25
6 St. George High School,Udumbannoor
Krishnapriya S, Amala Rani, Ann Mariya
22
7 Jairani Public School,Thodupuzha
Devika R, Alphy Augustine, Bhavya Binil
20
8 Co-operative Public School,Thodupuzha
Sneha Prasanth, Priya P, Theresa
18
9 Jairani Public School,Thodupuzha
Adithya Pradeep, Allen Jomon, Adithya Vinod
4
9 The Bethlehem International School,Vazhakulam
Dilwin Jose, Marvel Jomy, Jion Jess
4
Points Table : Kannur
1 Chinmaya Vidyalaya
Gourishankar S Nambiar, Gouri S Nair, Sreenand Sharmil
68
2 Bharathiya Vidya Bhavan
Adithyan A, Pranav Krishna, Aiswarya Susheel
55
3 Chinmaya Vidyalaya
Raaz Sultan, Niranjan S, Adhithya V
45
4 Chinmaya Vidyalaya
PV Krishnanand Nambiar, Sidharth Rajesh, Parvathi KV
42
5 Chinmaya Vidyalaya
Gautam Trilok, Ankit V Prakash, M Shezin
28
6 Bharathiya Vidya Bhavan
Muhammed Ashfaaq, Parthiv K, Vishnu Shaji
24
7 Bharatiya Vidya Bhavan, Kannur
Sreenanda Dilip, Keerthi Preman, Dhruv Hanish
10
7 Chinmaya Vidyalaya, Kannur
Vishnu K, Niranjan R, Praful Babu
10
8 Sreepuram EM High School
Anandhu S Prasanth, Sreelakshmi Ullas, Nakul C
8
9 SN Vidya Mandir Senior
Shezin Jaleel, Aman Dileep, Nizal KP
6
Points Table : Kasaragod
1 Malja-Ul-Islam English Medium School, Pachambala
Badurudeen AM, Jafar Sadiq, Thufail
50
2 Jaimatha Sr. Secondary School, Uliyathadka
Manavi P, Sayoojya J N, Albin Sunny
30
2 Jaimatha Sr. Secondary School, Uliyathadka
Aniya Mary George, Mohammad Ameen, Jaisna Sara Vincent
30
3 Chattanchal Higher Secondary School
Sayanth, Arjun Melath, Vyshak GK
25
4 KV No. 1 CPCRI Kasargod
Muhammad Hanan TK, Sreyas AH, Hisham Muhamed S
18
4 Christ CMI Public school, Kanhangad
Anand Sreedhar, Kevin Luke Mathew, Allen Victor
18
5 KV No. 1 CPCRI Kasargod
Rayan, Fathima Munavvar, Rahul Naik KB
15
6 KV No. 1 CPCRI Kasargod
Sidharth PB, Farhheen Shahir Sushruth K
12
6 Chattanchal Higher Secondary School
Sreelakshmi, Sana R Krishnan, Neditha
12
7 Jaimatha Sr. Secondary School, Uliyathadka
Mohammed Yazid P K, Sidharth K V, Niju George
10
Points Table : Kollam
1 Lake Ford School Kollam
Hrishikesh MK, Akshay V, Neeraj S
75
2 TKM Centenery Public School Kollam
Ajmal N, Sivaroop J, Aslam A
33
3 National Public School Kottiyam
ABD Al basith Bin Tajudeen, Shabna SJ, Sneha S
22
4 Sabarigiri Senior Secondary School Punalur
Adithyan J, Namitha Johnson
18
4 Navdeep Public School
Abel Antony Ignatius, Niko Sabu Joseph, Santhipriya R
18
5 Sabarigiri Senior Secondary School Punalur
VS Adithyan, Alan Biju, Vinayak S Nair
15
5 Lake Ford School Kollam
Amarnath, Hari, Krishnanand
15
6 National Public School Kottiyam
Vishnu S, Anamika Byju, Aleesha
12
6 Sree Narayana Central School Karunagapally
Anamika Santhosh, Abhijith A, Sreeraj K
12
7 Sabarigiri English School Anchal
Jemisairah John, Lakshma BK, Anjan Aparna
10
Points Table : Kottayam
1 Mary Mount Public School, Kattachira
Jes Gijo, Sarang T Sudhir, Niranjana M Dathan
50
2 Carmel Public School, Pala
Adwaith Ajith, Ann Treesa Jijo, Saniya Gem Mathew
33
3 Mary Mount Public School, Kattachira
Eavline Sheba Varghese, Ann Maria Kuruvilla, Anns Maria Kuruvilla
30
4 Carmel Public School, Pala
Rose Yesmin, Mathew Alex, Mary George
23
5 Chinmaya Vidyalaya
Mohammed Yaseen , Aisha Mol, Nandana S Warrier
20
6 Crossroads HSS, Pampady
Ashish V Anil, Vaishnavi Santosh, Emilelsa Biji
12
7 Mary Mount Public School, Kattachira
Vishnu Vijayaraj. Vaishnavi Vijayaraj. Emil Phil Vinod
11
8 Mary Mount Public School, Kattachira
Alex Abraham, Gautham Kumar M,Deon Thomas
10
8 Chinmaya Vidyalaya
Amith K.B, Rahul. R, Hima. A
10
9 Crossroads HSS, Pampady
Aljin Joji Philip, Stephin Mathew, Archana Harish
2
Points Table : Kozhikode
1 Chennamangallur HSS
Anjal Muhammed, Devarag A, Adarsh P.S
50
2 Bharatiya Vidya Bhavan, Chevayur
Sriram Manoj, Devdeep M, Nandakishore P
48
3 Devagiri CMI Public School
Achyuth V Nair, Siddharth M Nair, Uday Sooraj
36
4 Bharatiya Vidya Bhavan, Chevayur
Athul Narayan, Aryendhu G
33
5 St. Mary's EM School
Junaid Ibrajim, Jeremiah Boban, Fathima Amal
28
6 Bharatiya Vidya Bhavan, Chevayur
Adwaith N Anirudh, Nivedh S Kumar, Mydhili S
24
6 Sree Gokulam Public School
Jivin B, Nikhil P, Vishal Kamath
24
7 St. Mary's EM School
Mehul B Sujith, George Alex, P Pranav Baburaj
16
8 Devagiri CMI Public School
Eleena, Rohin, Mischel
12
9 Silver Hills Public School
Anand Sreekumar, Xavier Tomlin, Girikshith Bhat
10
Points Table : Malappuram
1 St. Paul's EMHSS, Thenhipalam
Madhav R Babu, Harishankar PM
25
2 GHS Kappu
Adeeb P V, Shanid A, Mohammad Jaseel M
18
3 SNMHSS Parappanangadi
Abrar Abdul Kareem, Ansaf Ali, Muhammad Habil M V
15
4 St. Joseph's EMS Puthanangadi
Angel Rose Anil, Krishna Sreenivas, Hima P
12
5 SOHSS Areekode
Muhammad Answif, Nabhan Sajeer, Aflah Najad
10
6 SNMHSS Parappanangadi
Abdurahiman, Sayed Ajzal, Muhammed Shamnas
8
7 St. Joseph's EMS Puthanangadi
Nandana CJ, Niya Beno, Jiya Mariet Tony
6
8 SNMHSS Parappanangadi
Ajmal Shan P, Ahsal Muhammed M V, Muhammed Faheem CP
4
9 St. Joseph's EMS Puthanangadi
Shamveel C, Deviprasad, Lehan Musthafa
2
10 St. Joseph's EMS Puthanangadi
Aleena Mariya M S, Malavika A S, Sraavana S Nair
1
Points Table : Palakkad
1 Bharathmatha CMI Public School, Palakkad
Adhwaith U, Sreekrishna K, Jeremiah J
55
2 Sree Maharshi Vidyalaya, Pattambi
Abhay Krishnan, Rajesh R Nair, Sanoj Babu
50
3 Bharathmatha CMI Public School, Palakkad
Ajay, Amit, Swaroop
43
4 Bharathmatha CMI Public School, Palakkad
TM Dikshit, Bhadra K, Nikhil
29
5 Bharathmatha CMI Public School, Palakkad
Hanuraj KB, Vishnu S Nair, Anjali Menon
28
6 St. Francis School, Vadakkencherry
Thomas Jothy Thomas, Neeraj Jayaprakash, Rinto Cherian
25
7 St. Francis School, Vadakkencherry
Nirupama S, NA Shivadha, Keziah Manju
20
8 Shalom Residential Public School
Sneha R, Pawan K Sherith, Abhirami T
10
9 St. Francis School, Vadakkencherry
Saniya Asraf, Poppy Kombara, Akshay U
9
10 Shalom Residential Public School
Alex, Jeevan, Neha K Manoj
8
Points Table : Pathanamthitta
1 Marthoma Residential School, Thiruvalla
Sam Mathews Mammen, Jerin Cherian and Sreenivas S
62
2 St. Mary's Residential Public School, Thiruvalla
Ananth Nair J., Joel Paul Joy and Adithya Prathapan
54
3 Marthoma Residential School, Thiruvalla
Aron John, Adithyan S. and Navanavet Kumar
45
4 Marthoma Residential School, Thiruvalla
Gautham G., Abinav Unni and Jonathan Jacob
33
5 St.Mary's Residential Public School, Thiruvalla
Aron P. Yohannan, Jeremian Prince and Josh M.Jacob
32
6 Mulamoottil Central School, Kozhencherry
Jeswin K. Mathew, Johann Mathew and Pranav R. Nair
24
7 Stella Maris English Medium School, Valanjavattam
Noel Saju, Sheril Shibu and Amrita Sankar
12
7 NSS HSS, Kunnamthanam
Aravind V.,Sreeraj K.S. and Lino Joseph
12
8 Mulamoottil Central School, Kozhencherry
Jake John George, Tarun Thomas and Aswin Dilu
9
9 Mount Zion Residential School, Kadamanitta
Johan Joel Verghese, Alfin Johnson and Albert Babu
8
Points Table : Thiruvananthapuram
1 Loyola School
S. Vishwa Kalyan Reddy, Adithya Kishor, Arpith Joseph
65
2 Loyola School
Adithyan Praveen, Rohan Deepu, Devanarayanan V
55
3 Sarvodaya Vidyalaya ICSE
Madhav Sreedhar, Shone Kuncheria, Adi Narayan RS
43
4 St Thomas Residential School
Ishan Sunil, Deepanshi Agarwal, Zeba M Ziyad
32
5 L'ecole Chempaka
Badarinath Nandan, Adithya Sivaramakrishnan, Navaneeth Krishnan
20
6 Navajeevan Bethany Vidyalaya
Aravind Gopan, Namitha G.S , Gourisankaran.M.P
14
7 Holy Angels ISC
Nandana MG, Radhika R, Rukiya Shanavas
12
7 Christ Nagar Central School
Milan Vijay, Vivek Binod, Saahil Aneez
12
8 L'ecole Chempaka International
Asha Janardan, Ephrain Varkey
10
8 Loyola School
Navaneeth Sivadas, Abel Rinosh, Varad Vinayak
10
Points Table : Thrissur
1 Kulapati Munshi Bhavans Vidya Mandir, Pottore
Pramith C Menon, Hemanth Rajesh, Rohith J. Akkara
51
2 Kulapati Munshi Bhavans Vidya Mandir, Pottore
Dev Varghese, Jaswanth, HariRam
50
3 Sreekrishna HSS, Anandapuram
Anncelin Jose, Roshin T M, Yona Biju
35
4 Vidya Vihar Central School, Kakkassery
Nihal, Atul, Arsha
27
5 Hari Sri Vidya Nidhi School, Punkunnam
Sachin Prasanth, Bharath Krishna A, Sai Krishna
25
6 Kulapati Munshi Bhavans Vidya Mandir, Pottore
Ramkumar M, Anirudh Sreekanth, Adhithyan P R
22
7 St. Jude Public School, Kuttanellur
Helen Jake, Alna Roy, Helbin Antony
18
7 Nirmalamatha Central School, Thrissur
Aafron Tony, Varghese Tojo, Joseph Thomas
18
8 St. Jude Public School, Kuttanellur
Merick John, Abhiram N B, Evin Shaju Mudents
10
8 Kulapati Munshi Bhavans Vidya Mandir, Pottore
Anoop Babu, Aswin M P, Aravind J
10
Points Table : Wayanadu
1 GMHSS Vellamunda
Safal Dev, Athulya A
25
2 SKMJHSS Kalpetta
Midhun P, Hritwik S. Biju, Adinath Sarin
18
3 SKMJHSS Kalpetta
Anagha Latheesh, Sarun K P, Gayathri M
15
4 W.O.H.S.S Pinangode
Anas Malik, Nivedita S. Sunil
12
5 SKMJHSS Kalpetta
Abhay R. L, Gowtham Krishna, Devatheertha V. N
10
6 SKMJHSS Kalpetta
Niya Fathima, Niharika Saraswati, Akash K
8
7 SKMJHSS Kalpetta
Anamika Chandran, Arunima M.K, Sreelekshmi S.
6
8 School
Students
0
8 School
Students
0
8 School
Students
0
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Alappuzha District Leg 3 Results
1 Matha Senior Secondary School, Thumpoly
Jewel Jisson, Aleena V K, Anagha S Binu
25
2 Matha Senior Secondary School, Thumpoly
Rishinath S Kurup, Sachin Mathew Thomas
18
3 Matha Senior Secondary School, Thumpoly
Sreya Babu, Sreeparvathy M S, Nilofer P T
15
4 SDV English Medium Higher Secondary School
Thejas Jayan, Mohammed Jaseel LH, S Ananthashivan
12
5 Model HSS, Ambalappuzha
Anoop Rajesh
10
6 Jyothi Nikethan EMS
Kavya Biju, Abhinav S Menon
8
7 Jyothi Nikethan EMS
Sreepriya K M, Sreeparvathy S
6
8 Matha Senior Secondary School, Thumpoly
Agni Anil, Angel Mary Sebastian, Tiya Amelia John
4
9 Jyothi Nikethan EMS
Anupam, Vyshnav
2
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Alappuzha District Leg 2 Results
1 Matha Senior Secondary School, Thumpoly
Aleena V.K, Jewel Jisson and Anagha S. Binu
25
2 GMHSS, Ambalapuzha
Anoop Rajesh and Team
18
3 SDVEMHSS, Alappuzha
S. Ananthesivan, Thejas Jayan and Muhammed Jeseel
15
4 Bishop Moore Vidyapith, Cherthala
Gautam Krishna, Amina Anush and Kalyani Menon
12
5 Leo XIII English Medium Central School
Ahammed Yaseen, Anakha S. and Anantha Krishnan S
10
6 Matha Senior Secondary School, Thumpoly
Rishinath S. Kurup, Sachu Mathew Thomas and Devanarayanan H
8
7 Leo XIII English Medium Central School
Binu William, Neena Yesudas and S.M. Shaik Mahin
6
8 Leo XIII English Medium Central School
Roshni Kahan, Rohan James and Midhun KJ
4
9 Matha Senior Secondary School, Thumpoly
Nilofer P.T., Sreya Sabu and Sreeparvathy M.S
2
10 Matha Senior Secondary School, Thumpoly
Tiya John, Agni Anil and Angel Sebastian
1
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Alappuzha District Leg 1 Results
1 Matha Senior Secondary School, Thumpoly
Aleena V.K, Jewel Jisson, Anagha S. Binu
25
2 GMHSS, Ambalapuzha
Anoop Rajesh and Team
18
3 SDVEMHSS, Alappuzha
S. Ananthesivan, Thejas Jayan , Muhammed Jeseel
15
4 Matha Senior Secondary School, Thumpoly
Rishinath S. Kurup, Sachu Mathew Thomas, Devanarayanan H
12
5 Matha Senior Secondary School, Thumpoly
Nilofer P.T., Sreya Sabu, Sreeparvathy M.S
10
6 GDVHSS, Charamangalam
Ambadi V., Neeraj Krishna U, Sreejith K.S
8
7 Leo XIII English Medium Central School
Binu William, Neena Yesudas, S.M. Shaik Mahin
6
8 Matha Senior Secondary School, Thumpoly
Mahadev, Nirmal, Sreeraj
4
9 Leo XIII English Medium Central School
Ahammed Yaseen, Anakha S, Anantha Krishnan S
2
10 Matha Senior Secondary School, Thumpoly
Tiya John, Agni Anil, Angel Sebastian
1
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Ernakulam District Leg 3 Results
1 Toc H Public School, Vytilla
Ryan Joe George, Noel Antony Alex, Afthab Ahammed
25
2 Chinmaya Vidyalaya, Vaduthala
G Krishnakanth, Adithya Anish Nair, Parvathy Venugopal
18
3 Vidyodaya School, Thevakkal
Shraddha Rajeev, Navneeth M Kumar, Lakshmi CS
15
4 Bhavan's Vidya Mandir, Elamakkara
Abhishek P, Madhav Shankar, Amit Krishna
12
5 Naipunnya Public School, Thrikkakara
Neo Sebastian, Namish P Anil, Christopher Joseph
10
6 Talent Public School, Njarakkal
Austin Lazar Paramel, Adwaith KS, Neo Joseph
8
7 Bhavan's Vidya Mandir, Giri Nagar
Hrishikesh Varma, Tejasvi Ramesh, Aakash Anoop
6
8 Bhavan's Adarsha Vidyalaya, Kakkanad
Aryan P Nair, Srinidhi B, Niranjan Warrier
4
9 Toc H Public School, Vytilla
Diya Elizabeth John, Joseph Jude Jacob, Jovie Mary Jossy
2
10 Bhavan's Adarsha Vidyalaya, Kakkanad
VV Vijay Krishnan, Dev Arun, Adithya Narayana
1
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Ernakulam District Leg 2 Results
1 Chinmaya Vidyalaya, Vaduthala
Parvathy VenuGopal, Adithya Anish Nair, G Krishnakanth
25
2 Toc-H Public School, Vytilla
Ryan Joe George, Noel Antony Alex, Afthab Ahammed Ali K
18
3 Vidyodaya School, Thevakkal
Lakshmi CS, Shraddha Rajeev, Navneeth M Kumar
15
4 Vidyodaya School, Thevakkal
Navaneetha Krishna VK, Neelanjana Arun Kumar, Nijil Joseph
12
5 Bhavans Vidya Mandir, Elamakkara
Amit Krishna, Madhav Sankar, Abhishek P
10
6 Naipunnya Public School, Kochi
Christopher Joseph, Siddharth Nair, Yusuf Qair
8
7 Talent Public School, Narakkal
Austin Lazer Paramel, Neo Joseph
6
8 Toc-H Public School, Vytilla
Jovie Mary Jossy, Joseph Jude Jacob, Divya Elizabeth John
4
9 Bhavans Vidya Mandir, Eroor
Sidharth Ranjit, Uday Paul George, Devika B
2
10 Bhavans Adarsha Vidyalaya, Kakkanad
Dev Arun, VV Vijay Krishnan, Adithya Narayana
1
Zone Table : Q League School Season 2 Ernakulam First Leg
1 Bhavans Vidya Mandir, Eroor
Sidharth Ranjit, Uday Paul George, Devika B
25
1 Talent Public School, Njarakkal
Austin Lazar Paramel, Neo Joseph, Adwaith K.S
25
2 Toc-H Public School
Ryan Joe, Noel Antony, Afthab Ahammed
18
3 Vidyodaya School
Sraddha Rajeev, Lakshmi C.S, Navneeth M Kumar
15
4 Chinmaya Vidyalaya, Vaduthala
Anvay D souza, Rohith K, Anand Krishnan
12
5 Chinmaya Vidyalaya, Vaduthala
G. Krishnakanth, Adithya Anish Nair, Parvathy Venugopal
10
6 Bhavans Vidya Mandir, Elamakkara
Abhishek . P, Madhav Sankar, Amit Krishna V.S
8
7 Naipunnya Public School
Christopher Joseph, Yusuf Qais, Siddharth Nair
6
8 Bhavan's Adarsha Vidyalaya
Dev Arun, V.V Vijay Krishnan, Adithya Narayana
4
9 Naipunnya Public School
Abin Saji, Vishwanath Pradeep, Rini Sebastian
2
10 Chinmaya Vidyalaya , Vaduthala
Gautam Ajith Menon, Lakshmi K Rajeev, Gouri Binu
1
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Idukki District Leg 3 Results
1 St. Sebastian's High School,Thodupuzha
Athil Shaji, Aswin M Sabu, Alfid K Khader
25
2 Jairani Public School, Thodupuzha
Adwin T Sunil, Dilgith Raj, Nevil Jeesan
18
3 Jairani Public School, Thodupuzha
Fathima Saeedhak S, Allen jomon, Sreelakshmi M Biju
15
4 De Paul Public School, Thodupuzha
Malavika R Vylopilly, Jolsna Jose
12
5 Jairani Public School, Thodupuzha
Devika R, Alphy Augustine, Bhavya Binil
10
6 Vimala Public School, Thodupuzha
Adithya Krishna, Gopu Girish, Jeremiah Darvy
8
7 Co-operative Public School,Thodupuzha
Karthikeyan Benny, Chris george Rein, Govind KB
6
8 SGHS Udumbannoor
Aanmariya Sunil, Krishnapriya S, Arsha Raju
4
9 The Bethlehem International School,Vazhakulam
Ryan Mathew Manual, Rilan Maria Roy, Tess Baiju
2
10 Vimala Public School,Thodupuzha
Shreya Mathews, Jugal S Paul, Jumana Ziyad
1
Zone Table : Q LEAGUE SEASON 2 SCHOOL EDITION IDUKKI DISTRICT LEG 2 RESULTS
1 St. Sebastian's High School,Thodupuzha
Athil Shaji, Aswin M Sabu, Alfid K Khader
25
2 Vimala Public School,Thodupuzha
Gopu Girish, Adithya Krishna, Jeremiah Darvy
18
3 Jairani Public School,Thodupuzha
Nevil Jeesan, Adwin T Sunil, Dilgith Raj
15
4 De Paul Public School, Thodupuzha
Jolsna Jose, Malavika R Vylopilly, George Babu
12
5 Jairani Public School,Thodupuzha
Devika R, Alphy Augustine, Bhavya Binil
10
6 St. George High School,Udumbannoor
Krishnapriya S, Amala Rani, Ann Mariya
8
7 Co-operative Public School,Thodupuzha
Sneha Prasanth, Priya P Theresa
6
8 Jairani Public School,Thodupuzha
Adithya Pradeep, Allen Jomon, Adithya Vinod
4
9 Jairani Public School,Thodupuzha
Fathima Saeedha KS, Sreelakshmi Baiju, Vishnu PG
2
10 The Bethlehem International School
John Roji, Michael J Thomas, Amy Rose
1
Zone Table : Q LEAGUE SEASON 2 SCHOOL EDITION IDUKKI DISTRICT LEG 1 RESULTS
1 St. Sebastian's High School,Thodupuzha
Athil Shaji, Aswin M Sabu, Alfid K Khader
25
2 De Paul Public School,Thodupuzha
Jolsna Jose, Malavika R Vylopilly, George Babu
18
3 Vimala Public School,Thodupuzha
Muhammed Shehan Shah, Gopu Girish , Adithya Krishna
15
4 Co-operative Public School,Thodupuzha
Sneha Prasanth, Priya P, Theresa
12
5 St. George High School,Udumbannoor
Krishnapriya S, Amala Rani, Ann Mariya
10
6 Jairani Public School,Thodupuzha
Fathima Saeedha KS,Sreelakshmi Baiju, Vishnu PG
8
7 Jairani Public School,Thodupuzha
Nevil Jeesan, Athul Krishna, Dilgith Raj
6
8 The Bethlehem International School,Vazhakulam
Dilwin Jose, Marvel Jomy, Jion Jess
4
9 Jairani Public School,Thodupuzha
Vinayak S Nair, Muhammed Yazeen, Anjith Girish
2
10 Vimala Public School,Thodupuzha
Jumana Ziyad, Jugal S Paul, Shreya Mathews
1
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Kannur District Leg 3 Results
1 Chinmaya Vidyalaya, Kannur
Gowri S Nair, Gouri Shankar S Nambiar, Sreenand Sharmil
25
2 Chinmaya Vidyalaya, Kannur
Raaz Sultan, Aditya Viswanathan, Niranjan S Nambiar
18
3 Chinmaya Vidyalaya, Kannur
Krishnanand PV, Sidharth Rajesh, Parvathi KV
15
4 Bharatiya Vidya Bhavan, Kannur
Adithyan A, Pranav Krishna, Aiswarya Susheel
12
5 Bharatiya Vidya Bhavan, Kannur
Muhammed Ashfaaq KP, Vishnu Shaji, Parthiv K
10
6 Chinmaya Vidyalaya, Kannur
Ankit V Prakash, Muhammed Shezin, Gautham Thrilok
8
7 Chinmaya Vidyalaya, Kannur
Vishnu K, Niranjan R, Praful Babu
6
8 Bharatiya Vidya Bhavan, Kannur
Sreenanda Dilip, Keerthi Preman, Dhruv Hanish
4
9 Bharatiya Vidya Bhavan, Kannur
Adwaith, Sreedev R, Abhishek
2
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Kannur District Leg 2 Results
1 Chinmaya Vidyalaya, Kannur
Gowri S Nair, Gouri Shankar S Nambiar, Sreenand Sharmil
25
2 Bharatiya Vidya Bhavan, Kannur
Adithyan A, Pranav Krishna, Aiswarya Susheel
18
3 Chinmaya Vidyalaya, Kannur
Krishnanand PV, Sidharth Rajesh, Parvathi KV
15
4 Chinmaya Vidyalaya, Kannur
Raaz Sultan, Aditya Viswanathan, Niranjan S Nambiar
12
5 Chinmaya Vidyalaya, Kannur
Ankit V Prakash, Muhammed Shezin, Gautham Thrilok
10
6 Bharatiya Vidya Bhavan, Kannur
Muhammed Ashfaaq KP, Vishnu Shaji, Parthiv K
8
7 Bharatiya Vidya Bhavan, Kannur
Sreenanda Dilip, Keerthi Preman, Dhruv Hanish
6
8 Chinmaya Vidyalaya, Kannur
Vishnu K, Niranjan R, Praful Babu
4
9 SN Vidya Mandir Senior Secondary School, Talap
Shezin Jaleel, Aman Dileep, Nizal KP
2
10 Bharatiya Vidya Bhavan, Kannur
Adwaith, Sreedev R, Abhishek
1
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Kannur District Leg 1 Results
1 Bharathiya Vidya Bhavan
Adithyan A, Pranav Krishna, Aiswarya Susheel
25
2 Chinmaya Vidyalaya
Gourishankar S Nambiar, Gouri S Nair, Sreenand Sharmil
18
3 Chinmaya Vidyalaya
Raaz Sultan, Niranjan S, Adhithya V
15
4 Chinmaya Vidyalaya
PV Krishnanand Nambiar, Sidharth Rajesh, Parvathi KV
12
5 Chinmaya Vidyalaya
Gautam Trilok, Ankit V Prakash, M Shezin
10
6 Sreepuram EM High School
Anandhu S Prasanth, Sreelakshmi Ullas, Nakul C
8
7 Bharathiya Vidya Bhavan
Muhammed Ashfaaq, Parthiv K, Vishnu Shaji
6
8 SN Vidya Mandir Senior Secondary School
Shezin Dileep, Aman Dileep, Nizal KP
4
9 Sreepuram EM High School
Niya Ann Mathew, Hridya EI, Adith
2
10 SN Vidya Mandir Senior Secondary School
Akshay Rajeesh, Thushar H, Kiran Shankar AD
1
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Kasargod District Leg 3 Results
1 Chattanchal Higher Secondary School
Sayanth, Arjun Melath, Vyshak GK
25
2 Jaimatha Senior Secondary School Uliyathaduka
Manavi P, Jisha N, Sayoojya JN
18
3 Jaimatha Senior Secondary School Uliyathaduka
Jaisna Sara Vincent, Aniya Mary George, Alavya K
15
4 Chattanchal Higher Secondary School
Sreelakshmi, Sana R Krishnan, Neditha
12
5 Chattanchal Higher Secondary School
Vinayak AS, Nikhil, Anaswara R
10
6 Chattanchal Higher Secondary School
Sreelakshmi KS, Ananya BK, Anagha Parameshwari
8
7 Chattanchal Higher Secondary School
Jishnu P, Thejus Kumar, Vijay K
6
8 Jaimatha Senior Secondary School Uliyathaduka
Mohammed Ameen, Felix Benny, Alwin Vincent
4
9 Jaimatha Senior Secondary School Uliyathaduka
Varun K Bhat, Rohit Antony Jose, Vignesh
2
10 Jaimatha Senior Secondary School Uliyathaduka
Srishanth K, Diya S Honey, Gayathri Aami Soju
1
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Kasargod District Leg 2 Results
1 Malja Ul Islam English Medium School, Pachambala
Badurudeen AM, Jafar Sadiq, Thufail
25
2 KV No. 1 CPCRI Kasargod
Muhammad Hanan TK, Sreyas AH, Hisham Muhamed S
18
3 KV No. 1 CPCRI Kasargod
Rayan, Fathima Munavvar, Rahul Naik KB
15
4 KV No. 1 CPCRI Kasargod
Sidharth PB, Farhheen Shahir Sushruth K
12
5 KV No. 1 CPCRI Kasargod
Arjun Satheesh, Mrudul Krishna, Nikhil N
10
6 KV No. 1 CPCRI Kasargod
Athulya, Arya, Akshara
8
7 KV No. 1 CPCRI Kasargod
Ashif Adbul Khader, Fakruddeen Razi, Abhinav R
6
8 KV No. 1 CPCRI Kasargod
Ashik Rajiv, Adithya S, Aswin Raj PP
4
9 KV No. 1 CPCRI Kasargod
Gouri Nandana S, Sreya S, Bhagyashree
2
10 KV No. 1 CPCRI Kasargod
Arya, Hanzila, Anaswara
1
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Kasaragod District Leg 1 Results
1 Malja-Ul-Islam English Medium School, Pachambala
Badurudeen AM, Jafar Sadiq, Thufail
25
2 Christ CMI Public school, Kanhangad
Anand Sreedhar, Kevin Luke Mathew, Allen Victor
18
3 Jaimatha Sr. Secondary School, Uliyathadka
Aniya Mary George, Mohammad Ameen, Jaisna Sara Vincent
15
4 Jaimatha Sr. Secondary School, Uliyathadka
Manavi P, Sayoojya J N, Albin Sunny
12
5 Jaimatha Sr. Secondary School, Uliyathadka
Mohammed Yazid P K, Sidharth K V, Niju George
10
6 Christ CMI Public school, Kanhangad
Meghan Joe, Arjun S, Sidharth K Nambiar
8
7 Jaimatha Sr. Secondary School, Uliyathadka
Vignesh C, Pavan Krishna M, Alwin Vincent
6
8 Jaimatha Sr. Secondary School, Uliyathadka
Diya S Honey, Gayathri Aami, Soju Raichel Maria Thattil
4
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Kollam District Leg 3 Results
1 Lake Ford School Kollam
Hrishikesh MK, Akshay V, Neeraj S
25
2 TKM Centenery Public School Kollam
Ajmal Muhammed N, Sivaroop J, Aslam A
18
3 Lake Ford School Kollam
Amarnath, Hari, Krishnanand
15
4 National Public School Kottiyam
Vishnu S, Anamika Byju, Aleesha
12
5 National Public School Kottiyam
Shabna SJ, Aaliya S, Abdul Basith Bin Thajudeen
10
6 National Public School Kottiyam
Sneha S, Nehaya N, Ameer Shah
8
7 National Public School Kottiyam
Zainab Shaji, Jenifer JS, Krishna
6
8 National Public School Kottiyam
Ajmiya, Abhirami, Nandana
4
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Kollam District Leg 2 Results
1 Lake Ford School Kollam
Hrishikesh MK, Akshay V, Neeraj S
25
2 Sabarigiri Senior Secondary School Punalur
Adithyan J, Namitha Johnson
18
3 Sabarigiri Senior Secondary School Punalur
VS Adithyan, Alan Biju, Vinayak S Nair
15
4 National Public School Kottiyam
ABD Al basith Bin Tajudeen, Shabna SJ, Sneha S
12
5 Sabarigiri English School Anchal
Jemisairah John, Lakshma BK, Anjan Aparna
10
6 National Public School Kottiyam
Abhirami, Zainab
8
7 Sabarigiri Senior Secondary School Punalur
Thaniya Rosa, Adithyahridai J
6
8 Sabarigiri English School Anchal
Geethika, Uthara, Ayisha
4
9 Sabarigiri Senior Secondary School Punalur
Abdul Basith, Hanan Abid Noushad, Afrin D
2
10 Sabarigiri Senior Secondary School Punalur
Adya Mobin, Adithya S Nair, Ahsan Sanju
1
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Kollam District Leg 1 Results
1 Lake Ford School Kollam
Hrishikesh MK, Akshay V, Neeraj S
25
2 Navdeep Public School
Abel Antony Ignatius, Niko Sabu Joseph, Santhipriya R
18
3 TKM Centenery Public School Kollam
Ajmal N, Sivaroop J, Aslam A
15
4 Sree Narayana Central School Karunagapally
Anamika Santhosh, Abhijith A, Sreeraj K
12
5 Indian Public School Kollam
Adheena N, Meghana Sajeev, Nandana Silju
10
6 Santhinikethanam Central School Patharam
Akshaya AP, Bhavish K Babu, Nidhi Krishnan
8
7 Santhinikethanam Central School Patharam
Nila R Chandra, Sreya S, Arjun T Pillai
6
8 Trinity Lyceum Nanthirickal
Akhila Sara Vincent, Diya Ann Kurien, Sijo S Johnson
4
9 Santhinikethanam Central School Patharam
Krishna DS, Alfiya A, Mukund Mahadevan
2
10 Trinity Lyceum Nanthirickal
Devananda R, Vaishnav S, Madhav JS
1
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Kottayam District Leg 2 Results
1 Mary Mount Public School, Kattachira
Jes Gijo, Sarang T Sudhir, Niranjana M Dathan
25
2 Carmel Public School, Pala
Adwaith Ajith, Ann Treesa Jijo, Saniya Gem Mathew
18
3 Carmel Public School, Pala
Rose Yesmin, Mathew Alex, Mary George
15
4 Mary Mount Public School, Kattachira
Eavline Sheba Varghese, Ann Maria Kuruvilla, Ans Maria Kuruvilla
12
5 Mary Mount Public School, Kattachira
Vishnu Vijayaraj. Vaishnavi Vijayaraj. Emil Phil Vinod
10
6 Chinmaya Vidyalaya, Illikkal
Nandana Warrier, Muhammed Yaseen, Aisha mol NA
8
7 Mary Mount Public School, Kattachira
Alex Abraham, Deon Thomas, Gautham Kumar M
6
8 Chinmaya Vidyalaya, Illikkal
Amith KB, Rahul R, Hima A
4
9 Crossroads HSS, Pampady
Ashish V Anil, Vyshnvi Santosh, Gifty Maria Sudeep
2
10 Mary Mount Public School, Kattachira
Tejesh Kumar, Rizwan Nassar, Raihan Nassar
1
Zone Table : Q LEAGUE SEASON 2 SCHOOL EDITION KOTTAYAM DISTRICT LEG 1 RESULTS
1 Mary Mount Public School, Kattachira
Jes Gijo, Sarang T Sudhir, Niranjana M Dathan
25
2 Mary Mount Public School, Kattachira
Eavline Sheba Varghese, Ann Maria Kuruvilla, Anns Maria Kuruvilla
18
3 Carmel Public School, Pala
Adwaith Ajith, Ann Treesa Jijo, Saniya Gem Mathew
15
4 Chinmaya Vidyalaya
Mohammed Yaseen , Aisha Mol, Nandana S Warrier
12
5 Crossroads HSS, Pampady
Ashish V Anil, Vaishnavi Santosh, Emilelsa Biji
10
6 Carmel Public School, Pala
Rose Yesmin, Mathew Alex, Mary George
8
7 Chinmaya Vidyalaya
Amith K.B, Rahul. R, Hima. A
6
8 Mary Mount Public School, Kattachira
Alex Abraham, Gautham Kumar M,Deon Thomas
4
9 Crossroads HSS, Pampady
Aljin Joji Philip, Stephin Mathew, Archana Harish
2
10 Good Shepherd Public School, Thengana
Lisa Teresa Abraham, Anugraha Baby Paul, Neha Johnson
1
10 Mary Mount Public School, Kattachira
Vishnu Vijayaraj, Vaishnavi Vijayraj, Emil Phil Vinod
1
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Kozhikode District Leg 3 Results
1 Bharatiya Vidya Bhavan, Chevayur
Sriram Manoj, Nandakishore Pradeep, Devdeep M
25
2 Bharatiya Vidya Bhavan, Chevayur
Athul Narayan, Aryendu G, Anaamika S
18
3 St. Mary's E M School
Junaid Ibrahim, Fathima Amal, Jeremiah Boban
15
4 Bharatiya Vidya Bhavan, Chevayur
Adwaith N Anirudh, Nivedh S Kumar, Mydhili M Nair
12
5 St. Mary's E M School
Mehul B Sujith, George Alex, P Pranav Baburaj
10
6 Sree Gokulam Public School
Vishal Kamath, Jivin b, Nikhil P
8
7 St. Mary's E M School
Abhishek A, Arshya Suresh, Adithya Suresh
6
8 St. Francis E M School, Kundayithode
Nived B, Karthik, Roshan
4
9 St. Mary's E M School
Abhinav P, Yajat K G, Mohit K
2
10 St. Francis E M School, Kundayithode
Akash P, Ajay V, Alen Joseph
1
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Kozhikode District Leg 2 Results
1 Chennamangallur HSS
Anjal Muhammed, Devarag A, Adarsh P.S
25
2 Devagiri CMI Public School
Achyuth V Nair, Siddharth M Nair, Uday Sooraj
18
3 Bharatiya Vidya Bhavan, Chevayur
Athul Narayan, Aryendhu G
15
4 Bharatiya Vidya Bhavan, Chevayur
Adwaith N Anirudh, Nivedh S Kumar, Mydhili S
12
5 Sree Gokulam Public School
Vishal Kamath, Jivin b, Nikhil P
10
6 Bharatiya Vidya Bhavan, Chevayur
Sriram Manoj, Devadeep Menon, Nandakishore Pradeep
8
7 St. Mary's EM School
Mehul B Sujith, George Alex, P Pranav Baburaj
6
8 Devagiri CMI Public School
Rohin Balachandran, Eleena Elizabeth Sony, Mischel Geo Joseph
4
9 Bharatiya Vidya Bhavan, Perumthiruthi
Varada S, Haridev MG, Nivedhya KP
2
10 St. Mary's EM School
Fathima Amal CO, Junaid Ibrahim, Jeremiah Boban
1
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Kozhikode District Leg 1 Results
1 Chennamangallur HSS
Anjal Muhammed, Devarag A, Adarsh P.S
25
2 Devagiri CMI Public School
Achyuth V Nair, Siddharth M Nair, Uday Sooraj
18
3 Bharatiya Vidya Bhavan, Chevayur
Sriram Manoj, Devdeep M, Nandakishore P
15
4 St. Mary's EM School
Junaid Ibrajim, Jeremiah Boban, Fathima Amal
12
5 Silver Hills Public School
Anand Sreekumar, Xavier Tomlin, Girikshith Bhat
10
6 Devagiri CMI Public School
Eleena, Rohin, Mischel
8
7 Sree Gokulam Public School
Jivin B, Nikhil P, Vishal Kamath
6
7 Silver Hills Public School
Abhin Leo Saji, Abhishek P Biju, Heet C Sanghvi
6
7 Silver Hills Public School
Anjana Pradeesh, Amina Fina Faisal, Sidharth R Krishna
6
8 Silver Hills Public School
Dhananjay , Miher, Soroop Sabu
1
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Malappuram District Leg 1 Results
1 St. Paul's EMHSS, Thenhipalam
Madhav R Babu, Harishankar PM
25
2 GHS Kappu
Adeeb P V, Shanid A, Mohammad Jaseel M
18
3 SNMHSS Parappanangadi
Abrar Abdul Kareem, Ansaf Ali, Muhammad Habil M V
15
4 St. Joseph's EMS Puthanangadi
Angel Rose Anil, Krishna Sreenivas, Hima P
12
5 SOHSS Areekode
Muhammad Answif, Nabhan Sajeer, Aflah Najad
10
6 SNMHSS Parappanangadi
Abdurahiman, Sayed Ajzal, Muhammed Shamnas
8
7 St. Joseph's EMS Puthanangadi
Nandana CJ, Niya Beno, Jiya Mariet Tony
6
8 SNMHSS Parappanangadi
Ajmal Shan P, Ahsal Muhammed M V, Muhammed Faheem CP
4
9 St. Joseph's EMS Puthanangadi
Shamveel C, Deviprasad, Lehan Musthafa
2
10 St. Joseph's EMS Puthanangadi
Aleena Mariya M S, Malavika A S, Sraavana S Nair
1
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Palakkad District Leg 3 Results
1 Sree Maharshi Vidyalaya, Pattambi
Abhay Krishnan, Rajesh R Nair, Sanoj Babu
25
2 Bharathmatha CMI Public School, Palakkad
Adhwaith U, Sreekrishna K, Jeremiah J
18
3 St. Francis School, Vadakkencherry
Thomas Jothy Thomas, Neeraj Jayaprakash, Rinto Cherian
15
4 St. Francis School, Vadakkencherry
Nirupama S, NA Shivadha, Keziah Manju
12
5 Bharathmatha CMI Public School, Palakkad
Ajay, Amit, Swaroop
10
6 St. Francis School, Vadakkencherry
Saniya Asraf, Poppy Kombara, Akshay U
8
7 Bharathmatha CMI Public School, Palakkad
Hanuraj KB, Vishnu S Nair, Anjali Menon
6
8 St. Francis School, Vadakkencherry
Sneha PS, S Dakshata, Joepaul Thomas
4
9 Bharathmatha CMI Public School, Palakkad
TM Dikshit, Bhadra K, Nikhil Bala
2
10 Sree Maharshi Vidyalaya, Pattambi
Saindhavi CR, Bhavana PS, Netra Narayanan NV
1
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Palakkad District Leg 2 Results
1 Bharathmatha CMI Public School, Palakkad
Adwaith U, Jeremiah J, Sreekrishna K
25
2 Bharathmatha CMI Public School, Palakkad
Hanuraj KB, Vishnu S Nair
18
3 Bharathmatha CMI Public School, Palakkad
Ajay, Amit, Swaroop
15
4 Bharathmatha CMI Public School, Palakkad
Nikhil Bala, TM Dikshit, Bhadra K
12
5 Shalom Residential Public School
Sneha R, Pawan K Sherith, Abhirami T
10
6 Shalom Residential Public School
Alex, Jeevan, Neha K Manoj
8
7 Shalom Residential Public School
Krishnajith, Udith, Vihaan
6
8 Shalom Residential Public School
Aswin OS, Gopika S, Varnika B
4
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Palakkad District Leg 1 Results
1 Sree Maharshi Vidyalaya, Pattambi
Abhay Krishnan, Rajesh R Nair, Sanoj Babu
25
2 Bharathmatha CMI Public School, Palakkad
Ajay, Amit, Swaroop
18
3 Bharathmatha CMI Public School, Palakkad
TM Dikshit, Bhadra K, Nikhil
15
4 Bharathmatha CMI Public School, Palakkad
Adhwaith U, Sreekrishna K, Jeremiah J
12
5 St. Francis School, Vadakkencherry
Thomas Jothy Thomas, Neeraj Jayaprakash, Rinto Cherian
10
6 St. Francis School, Vadakkencherry
Nirupama S, NA Shivadha, Keziah Manju
8
7 St. Francis School, Vadakkencherry
Sneha P S, Dakshadha S, Joepaul Thomas
6
8 Bharathmatha CMI Public School, Palakkad
Hanuraj KB, Vishnu S Nair, Anjali Menon
4
9 Shalom Residential Public School
Vihaan Shrey, Udith Ram, Krishnajith
2
10 St. Francis School, Vadakkencherry
Saniya Ashraf, Akshay U
1
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Pathanamthitta District Leg 3 Results
1 Marthoma Residential School, Thiruvalla
Aron John, Adithyan S. and Navanavet Kumar
25
2 St. Mary's Residential Public School, Thiruvalla
Ananth Nair J., Joel Paul Joy and Adithya Prathapan
18
3 St. Mary's Residential Public School, Thiruvalla
Aron P. Yohannan, Jeremian Prince and Josh M.Jacob
15
4 Marthoma Residential School, Thiruvalla
Sam Mathews Mammen, Jerin Cherian and Sreenivas S
12
5 Mulamoottil Central School, Kozhencherry
Jeswin K. Mathew, Johann Mathew and Pranav R. Nair
10
6 Mulamoottil Central School, Kozhencherry
Advait Girish, Naethan Cyriac and Surya Monsi
8
7 Marthoma Residential School, Thiruvalla
Gautham G., Abinav Unni and Jonathan Jacob
6
8 Stella Maris English Medium School, Valanjavattam
Noel Saju, Sheril Shibu and Amrita Sankar
4
9 Stella Maris English Medium School, Valanjavattam
Jeslin Grace Jose, Jensa Anna Varghese and Sancia Sara Sunish
2
10 Mulamoottil Central School, Kozhencherry
Jake John George, Tarun Thomas and Aswin Dilu
1
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Pathanamthitta District Leg 2 Results
1 Marthoma Residential School, Thiruvalla
Sam Mathews Mammen, Jerin Cherian and Sreenivas S
25
2 St. Mary's Residential Public School, Thiruvalla
Ananth Nair J., Joel Paul Joy and Adithya Prathapan
18
3 St. Mary's Residential Public School, Thiruvalla
Aron P. Yohannan, Jeremian Prince and Josh M.Jacob
15
4 Marthoma Residential School, Thiruvalla
Gautham G., Abinav Unni and Jonathan Jacob
12
5 Marthoma Residential School, Thiruvalla
Aron John, Adithyan S. and Navanavet Kumar
10
6 Mount Zion Residential School, Kadamanitta
Johan Joel Verghese, Alfin Johnson and Albert Babu
8
7 Mulamoottil Central School, Kozhencherry
Jeswin K. Mathew, Johann Mathew and Pranav R. Nair
6
8 Stella Maris English Medium School, Valanjavattam
Noel Saju, Sheril Shibu and Amrita Sankar
4
9 Mulamoottil Central School, Kozhencherry
Jake John George, Tarun Thomas and Aswin Dilu
2
9 Mulamoottil Central School, Kozhencherry
Alecia Mirium Thomas, Elvena Nebu and Trisha Catherin Denish
2
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Pathanamthitta District Leg 2 Results
1 Marthoma Residential School, Thiruvalla
Sam Mathews Mammen, Jerin Cherian and Sreenivas S
25
2 St. Mary's Residential Public School, Thiruvalla
Ananth Nair J., Joel Paul Joy and Adithya Prathapan
18
3 St. Mary's Residential Public School, Thiruvalla
Aron P. Yohannan, Jeremian Prince and Josh M.Jacob
15
4 Marthoma Residential School, Thiruvalla
Gautham G., Abinav Unni and Jonathan Jacob
12
5 Marthoma Residential School, Thiruvalla
Aron John, Adithyan S. and Navanavet Kumar
10
6 Mount Zion Residential School, Kadamanitta
Johan Joel Verghese, Alfin Johnson and Albert Babu
8
7 Mula
0
7
0
7
0
7
0
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Pathanamthitta District Leg 1 Results
1 Marthoma Residential School, Thiruvalla
Sam Mathews Mammen, Jerin Cherian and Sreenivas S
25
2 St. Mary's Residential Public School, Thiruvalla
Ananth Nair J., Joel Paul Joy and Adithya Prathapan
18
3 Marthoma Residential School, Thiruvalla
Gautham G., Abinav Unni and Jonathan Jacob
15
4 NSS HSS, Kunnamthanam
Aravind V.,Sreeraj K.S. and Lino Joseph
12
5 Marthoma Residential School, Thiruvalla
Aron John, Adithyan S. and Navanavet Kumar
10
6 Mulamoottil Central School, Kozhencherry
Jeswin K. Mathew, Johann Mathew and Pranav R. Nair
8
7 Mulamoottil Central School, Kozhencherry
Jake John George, Tarun Thomas and Aswin Dilu
6
8 Stella Maris English Medium School, Valanjavattam
Noel Saju, Sheril Shibu and Amrita Sankar
4
9 St.Mary's Residential Public School, Thiruvalla
Aron P. Yohannan, Jeremian Prince and Josh M.Jacob
2
10 Mulamoottil Central School, Kozhencherry
Anashwara Abilash, Isha Zikander and Aditi R. Krishnan
1
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Trivandrum District Leg 3 Results
1 Loyola School
Adithya Praveen , Devanarayanan V , Rohan Deepu
25
2 Sarvodaya Vidyalaya ICSE
Adi Narayan RS, Shone Kuncheria, Madhav Sreedar
18
3 Loyola School
S Vishwa Kalyan Reddy, Adithya Kishor, Arpith Joseph
15
4 L'ecole Chempaka
Adithya Sivaramakrishnan, Badrinath Nandan, Navaneeth Krishnan
12
5 St. Thomas Residential School
Deepanshi Agarwal, Ishan Sunil, Zeba M Ziyad
10
6 Loyola School
Navaneeth V Sankar, Adithya A.S, Mukundan A Kartha
8
7 Jyothis Central School
Asif Shajeed, Arjun S.D, Fahad Sudheer
6
8 Loyola School
Kishan Sivadas, Mohammed Rayyan Shanavas, Jesswin George
4
9 Loyola School
Navaneeth Sivadas, Abel Rinosh, Varad Vinayak
2
10 Jyothis Central School
Adnan Nishad , Aswas R, S. Hrishikeshav
1
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Trivandrum District Leg 2 Results
1 Loyola School
S. Vishwa Kalyan Reddy, Adithya Kishor, Arpith Joseph
25
1 Sarvodaya Vidyalaya ICSE
Madhav Sreedhar, Shone Kuncheria, Adi Narayan RS
25
2 Loyola School
Adithyan Praveen, Rohan Deepu, Devanarayanan V
15
3 Holy Angels ISC
Nandana MG, Radhika R, Rukiya Shanavas
12
4 L'ecole Chempaka International
Asha Janardan, Ephrain Varkey
10
5 Loyola School
Varad Vinayak, Abel T Rinosh, Navneeth Sivadas
8
5 Sainik School, Kazhakootam
Ananthakrishnan KM, Jeevan Raj R.S, Abhijith Krishna
8
6 St. Thomas Residential School
Ishan Sunil, Deepanshi Agarwal, Zeba M Ziyad
4
7 Sainik School , Kazhakootam
Rishikesh P.V, Anand Utkarsh, Kasinath K Gireesh
2
7 Christ Nagar Central School
Milan Vijay, Vivek Binod, Saahil Aneez
2
7 Navajeevan Bethany Vidyalaya
Aravind Gopan, Namitha G.S , Gourisankaran.M.P
2
7 Jyothis Central School
Adnan Nishad, Aswas R, Hrishikesav
2
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Trivandrum District Leg 1 Results
1 Loyola School
S. Vishwa Kalyan Reddy, Adithya Kishor, Arpith Joseph
25
2 St Thomas Residential School
Ishan Sunil, Deepanshi Agarwal, Zeba M Ziyad
18
3 Loyola School
Adithyan Praveen, Rohan Deepu, Devanarayanan V
15
4 Navajeevan Bethany Vidyalaya
Aravind Gopan, Namitha G.S , Gourisankaran.M.P
12
5 Christ Nagar Central School
Milan Vijay, Vivek Binod, Saahil Aneez
10
6 L'ecole Chempaka
Badarinath Nandan, Adithya Sivaramakrishnan, Navaneeth Krishnan
8
7 Jyothis Central School
Adnan Nishad, Aswas R, Hrishikesav
6
8 Jyothis Central School
Milan Martin Fridas, Pavan Krishna, Prarthana Banarji
4
8 Christ Nagar Central School
Heba Mary J, Adwaith T.S, Mahfoudh Bin Mohammed
4
9 Christ Nagar Central School
Ananya Binu Pillai, S.Gowri Krishna, Avaneesh Pramod
1
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Thrissur District Leg 3 Results
1 KMBVM, Pottore
Hariram, Jaswanth, Dev VC
25
2 KMBVM, Pottore
Pramith C Menon, Hemanth Rajesh, Rohith J Akkara
18
3 Vidya Vihar Central School, Kakkassery
Athul Pankaj, Arsha Krishnan
15
4 St. Jude Public School, Kuttanellur
Helen Jake, Alna Roy, Helbin Antony
12
5 SKHSS , Anandapuram
Roshin TM, Yona Biju
10
6 SKHSS , Anandapuram
Sreya Madhu, Bijith AB
8
7 KMBVM, Pottore
Ramkumar Marath, Anirudh Sreekanth, Adhithyan PR
6
8 St. Jude Public School, Kuttanellur
Chrisrin Sario, Joel Manoj, Aniketh Rajendran
4
9 KMBVM, Pottore
Aswin MP, Anoop Babu CM
2
10 St. Jude Public School, Kuttanellur
Evin, Abhiram, Merick
1
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Thrissur District Leg 2 Results
1 Kulapati Munshi Bhavans Vidya Mandir, Pottore
Dev Varghese, Jaswanth, HariRam
25
2 Kulapati Munshi Bhavans Vidya Mandir, Pottore
Pramit C Menon, Hemanth, Rohit
18
3 Sreekrishna HSS, Anandapuram
Anncelin, Yona
15
4 Vidya Vihar Central School, Kakkassery
Nihal, Atul, Arsha
12
5 Gurudeva Public School Varakkara
Harikrishnan, Ameena, Arya
10
6 St. Jude Public School, Kuttanellur
Abhiram, Evin Shaju, Merrick John
8
7 Nirmalamatha Central School, Thrissur
Nirmal Jyoti, Niya Rose, Elza Biju, Catherine
6
8 Kulapati Munshi Bhavans Vidya Mandir, Pottore
Adityan PR, AnirudhSrekanth, Ramkumar Marath
4
9 St. Jude Public School, Kuttanellur
Adityan Ajith, Srimol PN
2
10 St. Jude Public School, Kuttanellur
Chrisvin Savio, Joel Manoj, Aniketh Rajendran
1
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Thrissur District Leg 1 Results
1 Hari Sri Vidya Nidhi School, Punkunnam
Sachin Prasanth, Bharath Krishna A, Sai Krishna
25
2 Nirmalamatha Central School, Thrissur
Aafron Tony, Varghese Tojo, Joseph Thomas
18
3 Kulapati Munshi Bhavans Vidya Mandir, Pottore
Pramith C Menon, Hemanth Rajesh, Rohith J. Akkara
15
4 Kulapati Munshi Bhavans Vidya Mandir, Pottore
Ramkumar M, Anirudh Sreekanth, Adhithyan P R
12
5 Sreekrishna HSS, Anandapuram
Anncelin Jose, Roshin T M, Yona Biju
10
6 Kulapati Munshi Bhavans Vidya Mandir, Pottore
Anoop Babu, Aswin M P, Aravind J
8
7 St. Jude Public School, Kuttanellur
Alna Roy, Helen Jake, Helbin Antony
6
8 Paramekkavu Vidya Mandir, Thrissur
Abhinav K J, K S Utham Sreedhar, Adarsh C S
4
9 Hari Sri Vidya Nidhi School, Punkunnam
Amal Shankar S, Ebin Thomas, Ram Venugopal Menon
2
10 St. Jude Public School, Kuttanellur
Merick John, Abhiram N B, Evin Shaju Mudents
1
Zone Table : Q League Season 2 School Edition Wayanad District Leg 1 Results
1 GMHSS Vellamunda
Safal Dev, Athulya A
25
2 SKMJHSS Kalpetta
Midhun P, Hritwik S. Biju, Adinath Sarin
18
3 SKMJHSS Kalpetta
Anagha Latheesh, Sarun K P, Gayathri M
15
4 W.O.H.S.S Pinangode
Anas Malik, Nivedita S. Sunil
12
5 SKMJHSS Kalpetta
Abhay R. L, Gowtham Krishna, Devatheertha V. N
10
6 SKMJHSS Kalpetta
Niya Fathima, Niharika Saraswati, Akash K
8
7 SKMJHSS Kalpetta
Anamika Chandran, Arunima M.K, Sreelekshmi S
6

OurPartners

Rather than clients, we partner with entities to fulfill like-minded objectives.

WA